XI Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych już za nami!

W miniony piątek mieliśmy ogromną przyjemność gościć reprezentantów z różnych zakątków Polski, którzy zgromadzili się, by podzielili się swoimi badaniami, doświadczeniami oraz pasją do odkrywania nowych obszarów wiedzy.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Tarnowskiego Klastra Przemysłowego S. A. Bardzo za wsparcie dziękujemy!!! 🏭

W tym roku XI Konferencję zaszczycił swoja obecnością Wojewoda Małopolski, Krzysztof Jan  Klęczar, który podzielił się z uczestnikami  swoimi refleksjami na temat kluczowej roli organizacji studenckich w kreowaniu rozwoju regionalnego. 🌍

Nie można zapomnieć o naszych utalentowanych prelegentach, których prezentacje wzbudziły ogromne zainteresowanie. Wysoki poziom referatów sprawił, że wybór najlepszych był niezwykle trudny, ale ostatecznie udało się wyłonić zwycięzców. 🏆

Serdeczne gratulacje dla:

🥇 Adama Draba  z Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie za wygłoszenie referatu pt.”Funduszu sołeckiego jako instrumentu wsparcia rozwoju lokalnego – studium gmin powiatu gorlickiego”

🥈 Alicji Kozackiej z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach za wygłoszenie referatu pt. “Budowanie zaufania na rynku usług korepetytorskich w przestrzeni wirtualnej – perspektywa studentów”

🥉 Karoliny Sondej i Dominiki Zbylut z Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie za referat pt. “Zarządzania środkami finansowymi studentów”

Ale to nie koniec! Komisja doceniając bardzo wysoki poziom przygotowanych referatów przyznała wyróżnienia:

🌟 Kamilowi Krajewskiemu z Akademii Tarnowskiej za referat pt.”Zróżnicowanie poziomu rozwoju gmin powiatu tarnowskiego”

🌟 Adrianowi Bigdzie i Kamili Powęskiej z Uniwersyeteu Rolniczego za referat pt.” Specjalne Strefy Ekonomiczne jako przykładu budowy potencjału regionalnego”

Dziękujemy wszystkim za udział w tej niezwykle inspirującej Konferencji! Wasze zaangażowanie i pasja sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowym doświadczeniem naukowym i społecznym.

Nie możemy się już doczekać kolejnej edycji!