Hackathon jest nasz !!!

Z dumą ogłaszamy, że członkowie naszego Koła stworzyli projekt, który zwyciężył w tarnowskim Hackathonie “Tarnów – Do It Yourself” organizowanym przez Tarnowskie Centrum Dialogu.

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie w ciągu 30 godzin stworzyć projekt mikroinnowacji,który rozwiązałby problem, z którym boryka się społeczność regionu tarnowskiego.

Zwycięski projekt “Comfy Corner” przygotowany przez zespół Manager polegał na stworzeniu miejsca-przestrzeni w szkołach średnich, w której osoby przebodźcowane będą miały zapewnione wszelkie środki, żeby poczuć się bezpiecznie, odpocząć i odzyskać spokój.

Gratulujemy członkom zespołu sukcesu, który zdobyli ciężką pracą i ogromnym zaangażowaniem podczas maratonu.

Jesteśmy dumni z tego, co osiągamy jako studenci Akademii Tarnowskiej !!!