SKN MANAGER dumnie reprezentuje ANS w Tarnowie na III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej organizowanej przez SKN ZARZĄDZANIE działające przy AGH w Krakowie

W dniach od 23 do 25 września 2022 r., odbyła się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.:„Koła Naukowe Kuźnią Talentów Zarządzania”. Organizatorem konferencji było SKN ZARZĄDZANIE działające przy AGH w Krakowie.

Delegacja SKN MANAGER dumnie reprezentowała Naszą Uczelnię na tym interesującym wydarzeniu.

Kraków opuściliśmy nie tylko z nową wiedzą z zakresu zarządzania, ciekawymi wrażeniami, ale również z nowymi znajomościami. Reprezentanci SKN MANAGER już teraz serdecznie zaprosili członków SKN ZARZĄDZANIE na kolejną naszą konferencję studenckich kół naukowych organizowaną w murach ANS w Tarnowie.