Małopolska Noc Naukowców

27 LISTOPADA 2020

MAŁOPOLSKA NOC NAUKOWCÓW!

Studenckie Koło Naukowe "MANAGER" zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Początek wydarzenia o godzinie 13:00 rozpoczną dwa testy z zakresu podstawowej wiedzy ekonomicznej.
„Ekonomio, jak dobrze Cię znamy?” Konkurs polega na poprawnym uzupełnieniu otrzymanego od prowadzących testu. Uczestnik, który zdobędzie najwięcej punktów, wygrywa.
Gra „Waluty świata” składa się z 10 pytań i polega na dopasowaniu waluty do podanego kraju.

O godzinie 17:00 koło zaprasza na:
„Spotkanie ze Studenckim Kołem Naukowym MANAGER” – spotkanie na żywo prowadzone na portalu Facebook. W relacji będą uczestniczyć członkowie organizacji studenckiej, z którymi będzie można porozmawiać o ekonomii i zarządzaniu.

LINKI DOSTĘPU DO WYMIENIONYCH WYDARZEŃ ZAMIESZCZONE BĘDĄ O PODANYCH WYŻEJ GODZINACH