VI Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Organizowana przez SKN Manager oraz PWSZ w Tarnowie

VI Konferencja Studenckich Kół Naukowych

pt: „Ubezpieczenia społeczne dawniej i dziś

odbędzie się 5 maja 2017 roku.

Celem Konferencji jest wymiana poglądów, prezentacja doświadczeń oraz szerzenie wiedzy na temat ubezpieczeń społecznych w ujęciu retro- i prospektywnym, integracja oraz aktywizacja studentów z całej Polski.

Konferencja jest skierowana do nauczycieli akademickich, przedstawicieli samorządu terytorialnego i administracji rządowej współpracujących z uczelniami zawodowymi, praktyków, a przede wszystkim do studentów zrzeszonych w Kołach Naukowych i wszystkich osób zainteresowanych tematem ubezpieczeń społecznych. Wszystkie referaty zaprezentowane w trakcie Konferencji zostaną umieszczone w recenzowanej publikacji. Dodatkowo 3 najlepsze opracowania zostaną opublikowane w czasopiśmie Tarnowskie Colloquia Naukowe. Planowany jest również konkurs – prelegenci, którzy najlepiej opracują i wygłoszą referat, otrzymają nagrody rzeczowe.

Program Konferencji zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.