Małopolska Noc Naukowców 2013

Już po raz drugi Studenckie Koło Naukowe MANAGER włączyło się; jako czyny uczestnik

do wydarzenia organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

i realizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie – Małopolską Noc Naukowców.

Ideą tego przedsięwzięcia jest popularyzacja nauki wśród mieszkańców Małopolski oraz przedstawienie

dzieciom i młodzieży zawodu naukowca i zachęcenia ich do wybrania kariery naukowej.

Nasze Koło przygotowało wiele gier, zabaw, quizów związanych z szeroko pojmowaną ekonomią,

w których będą mogły się zmierzyć dzieci i młodzież a pomagać im w tym będą rodzice.

Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko, które będzie się mieścić w holu  budynku B i sali B024 w PWSZ w Tarnowie. Zapewniamy świetną zabawę oraz nagrody za udział w konkursach.

Program Małopolskiej Nocy Naukowców 2013 na terenie PWSZ w Tarnowie.