Członkowie


 

Zarząd

 

Prezes – Paulina Jabłońska

V-ce prezes – Arkadiusz Stelmach

Sekretarz – Magdalena Pabian

 

Administrator strony www – Bernadeta Chaim, Aleksandra Zegarlicka

Administrator strony facebook – Bernadeta Chaim, Aleksandra Zegarlicka


Opiekun

prof. dr hab. Krzysztof Firlej 

mgr inż. Barbara Partyńska-Brzegowy

 


Pozostali Członkowie

  • Katarzyna Szczepańska
  • Patrycja Chaim
  • Wiktoria Czarnik
  • Bernadeta Chaim
  • Weronika Kawula
  • Wiktoria Ogiela
  • Michał Wózek
  • Michał Niziołek
  • Michał Taraszka
  • Klaudia Sroga
  • Krzysztof Gaca
  • Kinga Mikosz
  • Zuzanna Wojtyga
  • Patrycja Rojek
  • Marta Zegar
  • Natalia Świerzyńska
  • Agata Sośnia
  • Paulina Pietraszewska
  • Weronika Świerczek
  • Justyna Wójcik
  • Aneta Witek
  • Karolina Doroż
  • Gabriela Kachniarz
  • Joanna Jasiak
  • Martyna Kras
  • Anna Potępa
  • Kamila Mądel
  • Angelika Skupień
  • Marcin Nasiadka
  • Ewelina Wójtowicz
  • Sylwia Sikora
  • Joanna Szarek
  • Patrycja Curyło
  • Mateusz Zawadzki
  • Natalia Chmura
  • Paulina Jabłońska
  • Arkadiusz Stelmach
  • Magdalena Pabian

 

 


Osoby które należały do Koła podczas studiów

w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej

 

Łukasz Bobka, Klaudia Bocheńska, Karolina Bulwa, Patryk Gajda, Wojciech Grabczyński, Olga Jaworska, Grzegorz Juszczyk, Kinga Madej, Kamila Malec, Paulina Mleczko, Aneta Mucha, Paweł Myjkowski, Sylwia Nawalaniec, Patrycja Odrobina, Mateusz Skrabacz, Marcin Żurek, Miłosz Jarmuła, Edyta Górska, Natalia Świerzyńska, Kamil Wantuch, Gabriela Turyńska, Joanna Wiejaczka,Anna Bączek, Sylwia Bajorek, Dariusz Bałut, Justyna Banaś, Jakub Baran, Renata Bartnik, Natalia Batko, Joanna Bochenek, Klaudia Bocheńska, Justyna Brożek, Małgorzata Chrapusta, Joanna Ćwiklik, Błażej Czapla, Julita Czernecka, Sylwia Czochara, Justyna Dedo, Patrycja Dobrowolska, Agnieszka Dudajek, Katarzyna Dudek, Paweł Dudek, Małgorzata Dzwierzyńska, Marta Forczek, Kamil Franek, Kinga Gąciarz, Marcin Gaj, Zuzanna Gałka, Anna Gąsawska, Agnieszka Gawlik, Ewa Gleń, Agata Główczyk, Edyta Górska, Monika Gumienny, Justyna Jachym, Magdalena Job, Diana Kajmowicz-Niemiec, Angelika Kaleta, Marriola Kamińska, Renata Kos, Monika Krupa, Ewelina Latała, Anna Majcher, Agnieszka Martyka, Karolina Migacz, Klaudia Mitera, Klaudia Mól, Paulina Mróz, Paweł Myjkowski, Mateusz Nasiadka, Ewelina Nowak, Justyna Nytko, Rafał Okaz, Ewa Pasternak, Dariusz Pole, Magdalena Popiernik, Daniel Potępa, Aneta Przeklasa, Iwona Pyznar, Katarzyna Rogowska, Sylwia Ryczek, Sylwia Ryczek, Monika Sakłak, Wojciech Sasak, Sylwia Satko, Marta Skórka, Marta Skórka, Agnieszka Skowron, Ewelina Skowrońska, Mateusz Skrabacz, Monika Sławek, Aneta Słowik, Sabina Słowik, Magdalena Smaga, Weronika Sokołowska, Katarzyna Sowa, Kamil Spędzia, Żaneta Stańczyk, Paulina Starzec, Mateusz Stolarczyk, Maria Strzała, Anna Strzałkowska, Justyna Syrek, Justyna Szacik, Ewa Szantaler, Joanna Szarek, Edyta Szewczyk, Magdalena Tatara, Katarzyna Tobiasz, Monika Topór, Natalia Tryba, Aleksandra Trzaskoś, Beata Tupek, Katarzyna Urbanek, Karolina Walaszek, Agnieszka Warjas, Aneta Wdowiak, Agnieszka Wiatr, Agata Wietecha, Aldona Wiśniowska, Agnieszka Witek, Konrad Witek, Bartosz Włodarz, Daniel Włodarz, Justyna Wojtasik, Anna Zapiór, Sabina Zięba, Magdalena Ziomek, Jagoda Żytniak