VI Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych już za nami!

5 maja br. na Auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie odbyła się już szósta konferencja, z której członkowie SKN Manager mogą być dumni!

Wydarzenie rozpoczęto powitaniem gości przez dr Małgorzatę Kołpę – Prorektor ds. Współpracy i Rozwoju, następnie kilka słów od siebie dodała pani Barbara Owsiak – Wicedyrektor w gabinecie Prezesa ZUS ds. Komunikacji i Edukacji.
Przed pierwszą sesją referatów wykład inauguracyjny pt.„System ubezpieczeń społecznych w Polsce – istota i zasady funkcjonowania” wygłosiła pani Ewa Świątek – Zastępca Dyrektora ZUS Oddział w Tarnowie.
W trakcie Konferencji przeprowadzono konkurs na najlepszą prezentację referatu, czego kryteria przybliżył dr inż. Jarosław Mikołajczyk, Dyrektor Instytutu Administracyjno-Ekonomicznego PWSZ w Tarnowie.
Do konkursu referatów zgłosiło się w sumie 20 prelegentów, którzy wygłosili 10 referatów z zakresu objętego tematyką Konferencji. Studenci reprezentowali m.in. PWSZ w Krośnie, PWSZ w Tarnowie, SKN LEX oraz SKN Manager z PWSZ w Tarnowie.
Wyniki prezentują się następująco:

I miejsce – Joanna Leń-Mamot oraz Magdalena Lewandowska z SKN Organizacji i Zarządzania z PWSZ w Krośnie za prezentację pt. „Ewolucja w obszarze zasiłków macierzyńskich – analiza retrospektywna” – otrzymały 500 zł na karcie podarunkowej
Empik.

II miejsce – Paulina Kusiak oraz Joanna Kordek – studentki II roku Ekonomii PWSZ
Tarnów – za prezentację pt. „Sektor ubezpieczeń majątkowych w aspekcie obowiązującej
ustawy” – 200 zł na karcie podarunkowej Empik.

III miejsce – Wojciech Sasak, Dominik Kozioł i Bartłomiej Hetman – studenci III roku Ekonomii PWSZ Tarnów – za prezentację pt. „Geneza i ewolucja ubezpieczeń w Polsce” – 100 zł na karcie podarunkowej Empik.

Nagrodę Publiczności otrzymali: Wojciech Sasak, Dominik Kozioł i Bartłomiej Hetman – studenci III roku Ekonomii PWSZ Tarnów – za prezentację pt. „Geneza i ewolucja ubezpieczeń w Polsce”, którzy zgromadzili 55 głosów (uczestników było blisko 300). Pani Barbara Owsiak, uznając, że Konferencja była na bardzo wysokim poziomie, przyznała chłopcom 3-miesięczny staż w ZUSie Oddział w Tarnowie.

Więcej informacji pod linkiem: http://pwsztar.edu.pl/konferencyjne-nagrody-rozdane/…

Widzimy się na VII Konferencji!