III Konferencja Studenckich Kół Naukowych


 

Konsument w świecie ekonomii

 

            Już po raz trzeci Studenckie Koło Naukowe MANAGER działające  przy Zakładzie Ekonomii, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, organizuje studencką konferencję naukową pn. „Konsument XXI – myślę i kupuję.” . Wydarzenie to zaplanowane jest na 9 kwietnia 2014 roku, w murach PWZ w Tarnowie.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Pana Marka Sowy oraz Prezydenta Miasta Tarnowa.

            Podczas potkania będzie możliwość zapoznania się z rolą rzecznika konsumentów w ochronie ich praw, którą przedstawi, Miejski Rzecznik Konsumentów w Tarnowie, Pan Krzysztof Podgórski. Natomiast o włoskim konsumencie opowie Pani Barbara Quirino, wykładowca PWSZ w Tarnowie. Swoje wystąpienia będą mieli również studenci z SKN MANAGER, a także zaproszonych kół naukowych reprezentujący PWSZ w Krośnie, PWSZ w Tarnobrzegu, UJK w Kielcach oraz  MWSE w Tarnowie.

 

            Do udziału w Konferencji zapraszamy wszystkich studentów,  absolwentów, mieszkańców Tarnowa i okolic, którzy są zainteresowani tematyką konsumencką.


Program konferencji konsument XXI – myślę i kupuję