IV Konferencja Studenckich Kół Naukowych

Tegoroczna czwarta edycja konferencji studenckich kół naukowych organizowana przez Studenckie Koło Naukowe MANAGER działające przy Instytucie Administracyjno-Ekonomicznym w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie pod nazwą:

„Wyzwania dla sektora turystycznego i hotelarskiego w warunkach rosnącej konkurencji”

Przypada na 13 maja 2015 roku, ma ona szczególny – międzynarodowy charakter.

Oprócz referentów z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sanoku, Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie znajdują się także studenci z Lillehammer University College z Norwegii. Podczas konferencji zostanie wygłoszony referat przez wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego O/Tarnów – pana Janusza Foszcz pn. „Polskie Towarzystwo Tatrzańskie w Tarnowie – historia i czasy współczesne”.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem IV Konferencji Studenckich Kół Naukowych

Konferencja została objęta honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa, Polskiej Organizacji Turystycznej, Patronatem Polskiej Izby Hotelarstwa. Patronami medialnymi wydarzenia jest tarnow.net.pl, Tygodnik Miasto i ludzie, Tygodnik TEMI oraz radio RDN.