Jak po pięciu latach studiów mieć pięć lat doświadczenia

Już w najbliższy poniedziałek, 16 marca o godzinie 14:45 Studenckie Koło Naukowe  MANAGER wraz z Klubem Przedsiębiorczości TALENT  organizuje spotkanie z przedsiębiorcą Michałem Zawadą zatytułowane.

"Jak po pięciu latach studiów mieć pięć lat doświadczenia"

Spotkanie odbędzie się na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie w budynku C aula 017.

Michał Zawada – manager, konsultant, trener

Jego misją życiową jest edukowanie ludzi i inspirowanie ich do pozytywnej zmiany. Przez swoje działania powoduje, że firmy, z którymi współpracuje rozwijają się i lepiej prosperują. Jako trener szkoli osoby indywidualne oraz pracowników firm ze sztuki wystąpień publicznych oraz komunikacji.

Jako konsultant współpracuje z firmami i pomaga im w kwestiach rekrutacji, marketingu i sprzedaży.

Swoją wiedzą dzieli się na blogu topiszeja.pl

Jest Finalistą Mistrzostw Polski w Wystąpieniach Publicznych, członkiem Rady Europy organizacji Toastmasters International oraz trenerem w Akademii Maximus.

Na spotkaniu dowiesz się o:

• 5 największych błędach popełnianych przez potencjalnych pracowników
  • 5 najbardziej docenianych przez pracodawców umiejętnościach
  • co robić by być realną wartością na rynku pracy

Weź znajomych i wpadnij. Nie czekaj na cud, a zacznij działać!
Bądź prawdziwym skarbem na rynku, by pracodawcy toczyli o Ciebie zacięte boje!

Grupy zorganizowane muszą być wcześniej zgłoszone na e-maila – manager.pwsz.tarnow@gmail.com

Klub Przedsiębiorczości TTALENT

SKN MANAGER